03442303346   09227407750
  

ایونت مافیا در سیمرغ

بازی مافیا یکی از جذاب ترین بازی های روز است که به تازگی طرفدارهای زیادی پیداکرده که یک بازی گروهی و استدلالی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند.

image
 

چیه این مافیا؟!

مافيا یک بازی گروهی و استدلالی است که نبرد بین یک اقلیت آگاه و یک اکثریت ناآگاه را شبیه‌سازی می‌کند. در این بازی تعداد افرادی که بازی می‌کنند باید بالای ۵ نفر باشند و به هر شخص نقشی داده می‌شود.

به‌طور کلی در این بازی قدرت تکلم، حفظ خونسردی و آوردن استدلال‌های منطقی نقش بسزایی در پیروزی دارد. بازیکنان به‌طور مخفیانه نقش شان مشخص می‌شود؛ مافیاها همدیگر را می‌شناسند و شهروند که تنها از تعداد افراد مافیا آگاه هستند و عده انگشت شماری از آن‌ها از برخی نقش‌ها اطلاع دارند. در فاز شب بازی، افراد مافیا به صورت مخفیانه یک شهروند را به قتل می‌رسانند.

 • ۱

  تاریخچه بازی مافیا

  این بازی توسط شخصی به نام دیمیتری دیویدوف ساخته شد. این بازی در سال ۱۹۸۶ با نام اولیه WereWolf (گرگینه ها و روستاییان) در دانشگاه روانشناسی دولتی موسکو بازی شد. سپس در دیگر قسمت های دانشگاه مانند: خوابگاه ها ،کافه ها و … پخش شد و پس از آن در دیگر مدارس و دانشگاه های شوروی معروف شد. در دهه ۱۹۹۰، این بازی با تغییراتی به اروپا و آمریکا و سپس سایر نقاط جهان رسید. این بازی امروزه در اکثر کشورها توسط علاقه مندانش بازی می‌شود.

 • ۲

  سناریوهای بازی مافیا

  کمتر کسی پیدا میشه که مافیا بازی کرده و کلمه سناریو به گوشش نخورده باشه. با پیشرفت این بازی و اضافه شدن نقش‌های مختلف، سناریوها کم کم شکل گرفتند. به مجموعه‌ای از نقش‌ها در کنار هم سناریو گفته میشه. امروزه سناریوهای بسیار زیادی در دنیای مافیا وجود داره، برای اینکه سطح بازی شما پیشرفت کنه و اطلاعاتتون در زمینه مافیا بالا بره پیشنهاد میشه که با سناریوهای مختلف بازی مافیا آشنا بشید.

  در سیمرغ ما سناريوهای متنوعی از مافيا رو برگزار می كنيم. سناريوهایی كه در سیمرغ اجرا ميشه عبارت اند از:

        1. پدرخوانده – نوستراداموس

        2. پدرخوانده – جک اسپارو

        3. شب مافيا 

        4. تفنگدار تكاور

خودت رو به چالش بکش ...

اگر فكر ميكنید خيلی باهوش هستید و ميتونید دروغگوها رو خوب تشخيص بدید يا اگر فكر ميكنی ميتونید بقيه رو خوب قانع كنید، حتماً بازی مافيا رو انجام بدید؛ چون در اين بازی نه تنها فكرتون به شدت درگير ميشه بلكه باعث افزايش ارتباط عمومی و تشخيص بهتر راست از دروغ هم ميشه.

image
 

میخوای با ما در سیمرغ مافیا بازی کنی؟!

ما هر دو هفته در سیمرغ ايونت های جذاب مافيا داريم كه می تونید با رزرو قبلی نام نویسی و بازی كنید. فقط كافيه با شماره های آموزشگاه تماس بگيرید و بعد از رزرو، تايم بازی رو با بخش پذیرش ما هماهنگ كنید!

ورودی شرکت در ایونت های مافیای سیمرغ برای تمامی بازی‌هایی که اجرا می‌شود، مبلغ 40 هزار تومان به همراه پذیرایی از شرکت کنندگان می‌باشد.