03442303346   09227407750
  

دوره تربیت مدرس

 

آموزشگاه زبان سیمرغ دوره های تخصصی و حضوری تربیت مدرس برگزار می‌کند. محتوای این دوره شامل چکیده‌ای از مباحث کاربردی اصول و روش تدریس (Teaching Methodology) و همچنین روانشناسی یادگیری زبان (Teaching Psychology) است که هر یک منطبق با سرفصلهای دانشگاهی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های آموزش زبان انگلیسی طراحی شده‌اند. پس از گذراندن دوره‌ی اصول و روش تدریس که به کاربردی ترین مباحث آموزش زبان می ‌پردازد، توانایی تدریس شما تنها محدود به یک دوره کتاب خاص نخواهد بود، چرا که با بکارگیری اصول آموزش داده شده، شما به عنوان یک متخصص آموزش زبان قادر خواهید بود این اصول بنیادین را در تدریس هر کتابی به کار گیرید. به علاوه، آشنایی با مکاتب روانشناسی مختلف فراگیری زبان و شخصیت شناسی زبان آموزان به شما کمک می کند دید بازتری نسبت به شیوه های گوناگون یادگیری زبان داشته و تدریس خود را با مدل یادگیری هر یک از زبان‌آموزانتان منطبق کنید.

اگرچه تسلط بر اصول تئوریک آموزش زبان یکی از شروط لازم تدریس است، به‌تنهایی تضمین‌گر موفقیت مدرس نخواهد بود، چرا که یکی از پرچالش‌ترین جنبه‌های تدریس، اداره‌ی کلاس است. آموزش تکنیکهای اداره کلاس، نحوه‌ی برخورد با زبان آموزان و پاسخگویی به سؤالات آنها، بکارگیری روشهای مختلف برای تشویق زبان آموزان به شرکت در فعالیتهای کلاسی و تکنیکهای حل تمرین گروهی از جمله مباحثی هستند که در دوره‌ی مدیریت کلاس و اصول کلاس داری (Class Management) به آنها پرداخته می‌شود.

جدیت این دوره ها و سختگیری در آزمون علمی و عملی پایان دوره از دیگر وجوه تمایز این دوره نسبت به سایر دوره‌های تربیت مدرس است که در اکثر مؤسسات، صرفاً جنبه‌ی صوری جهت استخدام نیرو دارند. ما اطمینان داریم که دوره های تربیت مدرس آموزشگاه رضایت شما جلب می کنند. روش تدریس انگلیسی مهارتی است که تا همیشه با شما می ماند و سرمایه گذاری شما روی این بخش از توانایی هاتان می تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند پیشرفت کاری شما داشته باشد.

لازم به ذکر است که آموزشگاه دوره های تربیت مدرس را به شکل کاملا تخصصی و بر اساس مباحث دانشگاهی و بین المللی برگزار می کند. انجام تدریس عملی و همچنین Observation اساتید مجرب و خبره با تجربه و بهره گیری از تجربیات آنها از عوامل تعیین کننده برای شرکت کنندگان دوره های تربیت مدرس میباشد.


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.