03442303346   09227407750
  

تیسول کانادا

TESOL CANADA

گواهی TESOL CANADA  با هدف ارائه برترین سطح استاندارد در جهان، دوره های آموزشی مدرس و مترجم زبان های انگلیسی، فرانسه، اسپانیائی و ۱۱ زبان رایج دیگر را فراهم آورده و مطابق با استاندارد های بین المللی به طور گسترده در کانادا و سراسر جهان ارائه می دهد. در اکثر کشورها، دیپلم TESOL  صادره از کانادا هم تراز با مدرک کاردانی و در کانادا و آمریکا معادل یک سال یا ۴۲ واحد دانشگاهی بوده و می تواند درب های بیشتری را بروی فرصت های شغلی و ادامه تحصیل بگشاید. مراکز آموزش زبان در جهان، اکنون با دقت بیشتری اساتید خود را انتخاب می کنند و گواهی TESOL CANADA  با ۲۴ سال سابقه در کانادا و سایر کشورها، جایگاه خود را در بین استانداردهای کسب نیروی انسانی در صنعت آموزش تثبیت کرده است. هر روز تعداد فراوانی از اساتید زبان از کشورهای خاور میانه و آسیائی تقاضا دارند در کشور خودشان دوره های TESOL  را بگذرانند و گواهی معتبری با مُهر و تأیید وزارت کار و امور خارجه کانادا دریافت کنند در شغل حرفه ای خود ارتقاء یابند. وزارت کار و نیروی انسانی کانادا تأثیر مثبت دارندگان این گواهی را درکانادا  مورد بررسی قرار داده و آن را معتبر شناخته و تأئید کرده است.

 

چرا گواهی تیسول کانادا؟

از آنجائیکه تعداد اشخاصی که به جمع گروه زبان آموزان ملحق می شوند بطور روزمره در سطح جهان رو به افزایش است، نیاز مبرم و تقاضا برای اساتید مجرب و آموزش دیده مطابق با استانداردهای جهانی و دارای گواهی معتبر نیز رو به افزایش است. مدارس زبان در سراسر جهان اکنون با دقت بیشتری اساتید خود را انتخاب می کنند. اساتید زبان در کشورهای خاور میانه و آسیا که تقاضا دارند در کشور خودشان دوره های TESOL  را بگذرانند و گواهی معتبری با مُهر و تأیید وزارت کار و امور خارجه کانادا دریافت کنند از طرق مختلف با CANADA TESOL تماس می گرفتند. بنا به تقاضای آنان، هم اکنون در کشورهای کانادا، ایاالت متحده، مکزیک، کاستاریکا، کره جنوبی، چین، تایلند، هند، پاکستان و ایران این امر اجرائی گردیده و اخذ این گواهی منجر به ارتقاء مقام و حقوق فوری آنان شده و درب هائی از فرصت های شغلی در سراسر جهان را برای آنان گشوده است.

فارغ التحصیلان با داشتن این گواهی معتبر بین المللی، قادرند با حدقل هزینه در کشور خود آموزش دیده و به کاریابی پرداخته و دستمزدی مطابق با توانائی و مدرک معتبر خود دریافت نمایند و زندگی حرفه ای خود را آغاز کنند.

 

مزیت‌های دریافت گواهینامه تیسول کانادا شامل:

۱- این مدرک نیاز به تمدید ندارد.

۲- این دوره‌ها توسط اساتید مجرب بین‌المللی تدریس می‌شود.

۳- گواهینامه‌ها مستقیما توسط تیسول کانادا  صادر می‌شود و دارای اعتبار از وزارت اموزش و پرورش کانادا و وزارت کار کانادا می باشد.

۴- دارندگان گواهینامه تیسول کانادا می‌توانند در هر جای دنیا به کار مشغول شوند.

 

 

دوره ها

image

اخذ گواهی TCCT

دوره ها بصورت مجازی، هیبرید و حضوری اجرا می گردد. اما برای کشورهای آسیائی و خاورمیانه، بر اساس تقاضا و تجارب کسب شده، دوره ها به صورت حضوری اجرا می شوند. به این منظور، دوره ای فشرده به مدت ۱۲ روز برای دارنده گان مدارک کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های مرتبط و همینطور دارندگان 5.7 IELTS  و کسانی که حداقل ۵ سال است بطور رسمی به تدریس زبان در سطوح پیشرفته فعالیت دارند اجرا می شود.

 در پایان دوره، متقاضیانی که با موفقیت Exam Board  را بگذرانند دیپلم TCCT  دریافت می کنند. فارغ التحصیلان قادرند رسماً دوره های زیر را در کلاس های حضوری به متقاضیان آموزش دهند.

 

 

image

تدریس آکادمیک، تجاری و حرفه ای

گواهی های TAE  وTBE  به منظور تربیت مدرسِ زبان جهت آموزش مدیران و مسئوالن جهان تجارت، و همچنین پزشکان، پرستاران، روانکاو ها، داروساز ها و اساتید دانشگاه های فرهنگی، علمی، فنی، معماری، مهندسی و هنر و طراحی ارائه گردیده است.

 

اهداف دوره:

۱- آشنا نمودن اساتید زبان به جدیدترین روشهای آموزش زبان انگلیسی

۲- بروز رسانی اطلاعات و دانش تدریس مدرس و کسب مهارت های لازم برای تدریس انگلیسی در کشورهای دیگر

۳- دادن کلاس به مدرس در جریان ۳ ترم آموزشی و کنترل دقیق جهت کسب اطمینان از استفاده تکنیک ها و مهارت های آموزش داده شده در جریان دوره

۴- آشنا نمودن مدرس با سایر مدرس ها در کشور های دیگر از طریق سایت تیسول کانادا

۵- امکان فراهم نمودن بازار کار برای متقاضیانی که قصد دارند در خارج از ایران تدریس نمایند

۶- اعطای گواهی نامه معتبر و بین المللی از تیسول کانادا جهت اعتبار بخشیدن به رزومه مدرس

۷- کسب دانش موضوعی و آشنایی با اصول آموزش موثر

۸- به دست آوردن طیفی از مهارت‌های عملی برای آموزش زبان به بزرگسالان

۹- نشان دادن توانایی شرکت‌کنندگان در به کار‌گیری آموخته‌ها در یک محیط آموزشی واقعی


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.