03442303346   09227407750
  

دوره تخصصی فیلم

 

به منظور ایجاد فضایی کاملاً متفاوت و در عین حال آموزشی برای زبان آموزان داخل یا خارج از آموزشگاه، هر ماه برنامه ای تحت عنوان «آموزش و نمایش فیلم به زبان انگلیسی» برگزار می گردد. این برنامه با هدف توانمند سازی زبان آموزان در چهار مهارت زبانی و در محیطی فراتر از کلاس و به جهت ایجاد فرصتی مناسب برای فعال سازی آموخته های آن ها طراحی و تهیه گردیده است.

زبان آموزان آموزشگاه و همچنین کلیه آموزشگاه ها در شهرستان می توانند از طریق پوسترها و تبلیغات فضای مجازی از روز و تاریخ برگزاری اطلاعات لازم را کسب نموده و با پرداخت هزینه در واحد پذیرش جهت حضور در دوره های آموزش و نمایش فیلم ثبت نام کنند. پس از گروه‏ بندی متقاضیان – کودک، نوجوان و بزرگسال – بر اساس سطح، برای هر گروه فیلمی متناسب با سطح آنها در نظر گرفته می ‏شود. زبان آموزان در روز برگزاری با دریافت بسته ویژه فعالیت های آموزشی، تحت عنوان «کتابچه اختصاصی فیلم»، وارد کلاس شده و در این دوره های آموزشی شرکت می کنند.

 

بسته فعالیت های آموزشی:

در هر دوره از برنامه آموزش و نمایش فیلم، یک بسته فعالیت های آموزشی تحت عنوان «کتابچه اختصاصی فیلم» به زبان آموزان ارائه می گردد که در یک فرآیند خاص و با نظارت اساتید مجرب دوره و مدیریت آموزشگاه برای اولین بار در سطح استان کرمان تهیه و تنظیم می گردد. در این بسته فعالیت های آموزشی به چهار بخش اصلی تقسیم می شود:

  • فعالیت های قبل از تماشای فیلم
  • فعالیت های حین تماشای فیلم
  • فعالیت های پس از تماشای فیلم
  • فعالیت های منزل

به علاوه در ابتدا و انتهای بسته آموزشی مطالب جامع و متنوعی گردآوری گردیده که در مورد محتوای فیلم، نوع فیلم، اطلاعات عمومی مربوط به فیلم و ... اطلاعات بسیار مفید زمینه ای در اختیار زبان آموزان قرار می دهد.