دوره های IELTS: 

 

هدف اصلی دوره های IELTSآشنایی و آماده سازی هر چه بیشتر و دقیق تر متقاضیان شرکت در آزمون مربوطه در  در بازه زمانی کوتاه می باشد، به طوریکه هر متقاضی با هر دانش و توانش زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره مورد نظر برساند. مخاطبین دوره های IELTS عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته های مختلف که قصد دارند در دوره های تخصصی بین المللی در خارج از ایران شرکت کنند، می باشند.

 

دوره های IELTS در آموزشگاه زبان سیمرغ در سه بخش Post- IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می گردد.

دوره های  Pre-IELTS در 3 مقطع که شامل مقطع مبتدی (3 ترم)، مقطع پیش متوسط (3 ترم) و مقطع بالا متوسط (3 ترم) و در مجموع 9 ترم 20 جلسه ای برگزار می شوند. دوره های Post- IELTS Workshops شامل 4 دوره 10 جلسه ای با تمرکز بر یک مهارت زبانی (Listening, Reading, Speaking and Writing)  به صورت مستقل و در جهت آمادگی برای آزمون مربوطه هستند.

 

Pre-IELTS

 

این بخش مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS می باشند ولی به علت ضعف زبانی هنوز نمی توانند در کلاس های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان آموزان پس از انجام تعیین سطح ویژه در یکی از ترم های بخش Pre- IELTS   قرار می گیرند. این بخش علاوه بر تقویت توانش و مهارت های زبانی، به صورت ضمنی و پیوسته زبان آموزان را با آزمون و نوع زبان مورد نیاز برای موفقیت در آزمون نیز آشنا میکند، و در واقع دارای اهداف دو گانه می باشد.

در این بخش سری کتاب های بسیار کار آمد و شناخته شده World English ، در کنار کتاب های Oxford Practice Grammar  و Oxford Word Skills استفاده می گردد. بعد از اتمام دوره زبان آموزان در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می نمایند و بر اساس نمره کسب شده در کلاس های Linking , Evolving , Broadening  به طی ادامه مسیر یادگیری خود می پردازند .

 

 

IELTS

 

این دوره شامل سه سطح Bridging , Developing , Expanding  بوده که زبان آموزان با توجه به نمره کسب شده در امتحان آزمایشی در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می پردازند.

 

Linking

 

زبان آموزانی که موفق به کسب نمره ی 4 در آزمون ماک شده باشند قادر خواهند بود که از این سطح به ادامه یادگیری مشغول شوند؛ در این سطح زبانی کتب Oxford Practice Grammar Intermediate , Focus on Vocabulary 1  تدریس می گردند .

 

Evolving

 

در این سطح زبان آموزانی که موفق به کسب نمره 5 در آزمون آزمایشی شده اند قادر به ثبت نام خواهند بود در این سطح کتب Complete IELTS , Grammar For IELTS , Focus on Vocabulary 2 مورد استفاده قرار خواهند گرفت .

 

Broadening

 

زبان آموزانی که در امتحان آزمایشی آیلتس موفق به نمره 6 شده باشند می توانند از این سطح به ادامه یادگیری زبان بپردازند در این دوره کتب Complete IELTS  مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

 

Post IELTS

 

این بخش مخصوص کسانی است که توانایی زبانی شان نزدیک به سطح مورد نظر در آزمون می باشد و نیاز دارند تا در کنار ارتقاء توانش های زبانی، بیشتر با فرم، محتوا و انواع سوالات آزمون آشنا گردیده و مهارت های چهارگانه زبانی خود را با گرایش آزمون تقویت نمایند.

در این دوره ها، مجموع کتب تست آیلتس به همراه کتاب های مختلف آمادگی آزمون آیلتس بر اساس نیاز زبان آموزان توسط آموزشگاه انتخاب و تدریس می شوند. متقاضیان می توانند، بر حسب نیاز و یا توصیه مسئول آموزشی، دوره ها را به صورت متوالی و یا موازی طی نمایند.

 

 

برای کسب اطلاعات لازم در مورد انواع کلاس ها و تاریخ آغاز و پایان هر ترم با ما تماس بگیرید.

  • سیرجان
    بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

  • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
  • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
  • عالی
  • خوب
  • متوسط
  • ضعیف