آموزشگاه زبان سیمرغ نماینده انحصاری آزمونهای TOEFL PRIMARY  در استان کرمان

 

 • آزمون­های تافل Primary چیست؟

آزمون­های تافل  Primary، ارزیابی­ های جدیدی است از سوی مؤسسه ETS برای کمک به شکل­ گیری آموزش زبان انگلیسی دانش ­آموزان به شیوه­ای که قبلاً هرگز انجام نداده­اید. این آزمون­ها برای دانش ­آموزان بالای ۸ سال طراحی شده­اند و مهارت­های انگلیسی زمینه­ ساز برای موفقیت آینده دانش ­آموزان را ارزیابی می­کند.

 

دوآزمون برای این رده سنی درنظرگرفته شده است:

PRIMARY STEP1

PRIMARY STEP2

 • نظارت بر پیشرفت دانش ­آموز
 • شناسایی نقاط قوت و ضعف دانش­ آموز
 • تعیین اهداف آموزشی
 • تمرکز بر کار فردی و گروهی با دانش ­آموزان
 • برقراری ارتباط با والدین در خصوص یادگیری دانش آموز
 • اطلاعاتی برای والدین

بازخورد دریافت­ شده در گزارش نمره تافل Primary برای کمک به پیشبرد راه طراحی شده است. به کمکِ اطلاعات ارائه شده در هر گزارش، به درک واضحی از توانایی­های فرزندتان و زمینه­ های نیازمند بهبود دست خواهید یافت.

نمرات بخش ریدینگ تافل Primary با سنج های Lexile تطبیق داده می­شود که یافتن کتب و مقالات مناسب سطوح ریدینگ انگلیسی دانش ­آموزان را آسانتر می­کند.

 

 

فرزندانتان روزی در جهان تأثیرگذار می­شوند.

شما اکنون می­توانید با استفاده از یک استاندارد جهانی برای حمایت از آموزش و یادگیری، بهترین روش شروع را در اختیار آنها قرار دهید.

 

چارچوب مرجع مشترک اروپایی (CEFR یک استاندارد مورد استفاده از سوی مربیان سراسر دنیا است. نمرات تافلPrimary  با سطوح CEFR تطبیق داده می­­شوند بنابراین می­توانید از توانایی­های فرزندانتان برمبنای یک استاندارد بین­المللی قابل قبول مطلع شوید.

 

در حال حاضر آزمون­های تافل Primary در بیش از ۴۷ کشور در دسترس هستند و در مکان­های مختلفی در سراسر جهان ارائه  می­شوند. اولین اجرای آزمون اواخر سال ۲۰۱۳ انجام شد. از در دسترس بودن آزمون در کشور خود اطمینان حاصل کنید. برای اطلاعات بیشتر و هر گونه سؤال لطفا از طریق ایمیل toeflprimary@ets.org  در تماس باشید.

 

 

آموزشگاه زبان سیمرغ نماینده انحصاری TOEFL JUNIOR در استان کرمان

 

آزمون­های تافل Junior ، ارزیابی مهارت زبان انگلیسی است که برای دانش ­آموزان بالای ۱۱ سال طراحی شده است. این آزمون­ها ارزیابی عینی و قابل اطمینانی از سطوح مهارت زبان انگلیسی دانش ­آموزان ارائه می­دهد که در گرفتن بهترین تصمیمات به شما کمک می­کند.

آزمون استاندارد تافل Junior  یک آزمون کاغذی برای سنجش درک مطلب خوانداری، درک شنیداری، صورت و معنای زبانی است. آزمون استاندارد تافلJunior در حال حاضر در بیش از ۵۰ کشور در سراسر دنیا در دسترس است.

 

بخش ارزیابی­های مجموعۀ تافل

آزمون­های تافل Junior  بخشی از ارزیابی­های مجموعۀ تافل است که آزمون تافل (iBT) را شامل می­شود. باتوجه به تاریخچۀ طولانی و قابل اطمینان آزمون تافل، آزمون­های تافل Junior برای آزمون زبان از به روزترین شیوه ­ها استفاده می­کنند که برای رسیدن به اهداف مورد نظر، قابل قبول، قابل اعتماد و معتبر هستند.

علاوه براین، نمرات تافل جونیور با سطوح CEFR تطابق داده می­شوند تا موفقیت را بر اساس استاندارد بین­ المللی بسنجند و درک عمیق­تری از سطوح مهارت انگلیسی دانش­ آموزان ارائه دهند.

 نمرات تافل Junior  با سنجه های MetaMetrics® Lexile® نیز تطابق داده می­شود که به شما کمک می­کند تا کتاب مناسبِ خواندن به منظور بهبود مهارت خواندن انگلیسی دانش ­آموزان را انتخاب کنید.

 

کاربرد آزمون­های تافل  Junior 

تشخیص اینکه آیا دانش اموزان دارای  مهارت­های کافی ارتباطی زبان انگلیسی در کلاس­های زبان انگلیسی میباشد یا اینکه به کلاس­های تقویتی انگلیسی برای گذراندن کامل  دوره­های محتوایی نیاز دارند.

 

در طی تحصیل در سیـمـرغ شما علاوه بر شرکت در کلاسها،

در آزمونهای اصلی تافل کودکان و نوجوانان نیز شرکت می کنید.

 

 • سیرجان
  بلوار قاآنی، روبروی شیرینی پاک (جنب اتاق اصناف)

 

 • نماینده رسمی تیسول کانادا در ایران (سیرجان - کرمان)
 • مرکز تخصصی آزمون های بین المللی تافل کودک و نوجوان در استان کرمان

 

نظر سنجی

نظر شما در مورد سایت چیست؟
 • عالی
 • خوب
 • متوسط
 • ضعیف